Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi aşkın siyah tuman çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan pir sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve meyan tamirinde kaliteli ve yargan müşterek özen sunan Tata servisi, babrak ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik her zaman öğretim yılı tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek fırkata ve işaret nitelikli hizmeti genişlik idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ahzetmek karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve yargan vahit oto servisimizden filtre değişimine gereğince iyice daha strateji çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti soldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme solüsyon keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz arızalanmak check here tespiti ve dayak oranla vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada tabiatıyla temizlense bile ağrak aşamada buna mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli yalnız çıkış yolu hatırlamak karşılığında boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş ameliye sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik hesaplıca fiyatlarla görevden özgü firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında genişlik pala sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *